Úvod Blog Kreslení s 3D perem podpoří vaší kreativitu

Kreslení s 3D perem podpoří vaší kreativitu

3D pero je pro mnohé zcela neznámým pojmem. Tato moderní pomůcka vám pomůže objevit zcela nové dimenze v kreslení a zhotovování výrobků. Jeho pomocí lze tvořit nejrůznější 3D modely, šperky, bytové doplňky ale i přesné výrobky. Práce s ním je snadná a mohou s ním pracovat dokonce i děti, pro které je 3Dpero bezpečným  prostředkem k rozvíjení kreativního tvoření.

 

Potřebné informace získáte v eshopu, který nabízí 3D pero značky 3dsimo MINI. Nejedná se o žádnou čínskou napodobeninu, ale o kvalitní český výrobek. Spolu s perem si můžete nakoupit i další příslušenství k 3D perům. K dokonalosti výrobků vytvořených 3D perem přispěje také průhledná kreslící podložka z odolného laminátu. Nebude vám překážet žádný kabel, neboť 3D pero je napájeno baterií. Začátečníci, ale i pokročilí mohou použít šablony ke kreslení, které lze stáhnout zdarma.

 

Také si můžete k peru 3dsimo dokoupit i dřevěný držák, do kterého se pero po skončení práce odloží. Stojánek má i další využití, neboť může sloužit jako držák telefonu nebo dalšího příslušenství k 3dsimu MINI.